Jak získat peníze na ruku ještě dnes?

Nevlastníte účet? Využít můžete hotovostní půjčku

Komu by se čas od času nehodily peníze navíc? Zvlášť při nečekaných výdajích potřebujeme hotovost bez zbytečného čekání. Požádejte o rychlou půjčku a získejte ještě dnes peníze na ruku. S touto formou půjčky nemusíte vlastnit běžný účet, protože obchodní zástupce úvěrové společnosti vám vyplatí peníze klidně u vás doma.

levitující

Půjčka, když nemůžete uvést účet

Hotovostní půjčky v dnešní době bankovních účtů sice nejsou tolik rozšířené, ale stále existuje dostatek nebankovních společností, jež mají tento produkt ve své nabídce. Tyto půjčky jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují peníze vyplatit ještě dnes a nečekat na mezibankovní převod. Zároveň jsou určeny lidem v insolvenci, jejichž bankovní účet je postižen exekucí.

Půjčku vyřídíte snadno a rychle

Celou půjčku vyřídíte ze svého domova nebo můžete zajít na obchodní místo společnosti. Jestliže zvolíte první variantu, vyplníte na internetu výši půjčky s požadovanou dobou splatnosti a vyčkáte na telefonát od operátora. Ten s vámi doplní další potřebné údaje a zajistí nezbytné administrativní úkony. Po schválení půjčky se s vámi domluví na místu a čase předání peněz.

Výplata peněz u vás doma se může prodražit

Donáška peněz až domů je ale službou navíc a poskytovatelé tuto službu většinou zahrnou do výše splátek. Pokud tedy chcete ušetřit, je výhodnější dojít na místo určené společností a nezvat si obchodního zástupce domů. Peníze obdržíte na ruku po podpisu smlouvy, ale můžete si to dodatečně rozmyslet a nechat si peníze poslat na účet.

Co všechno musíte předložit?

Možná vás napadá otázka, jaké dokumenty musíte doložit. U krátkodobých půjček do 5 tisíc korun společnostem obvykle stačí uvést základní údaje a vaše příjmy a výdaje. Podpisem smlouvy stvrzujete správnost údajů a poskytovatelé si je dále neověřují. U vyšších částek mohou společnosti nahlížet do registru dlužníků, z nichž si zjišťují vaši aktuální zadluženost. Požadovat také mohou výpisy z běžného účtu nebo potvrzení o výši příjmu.

Publikováno: 2.1.2018