První půjčka zdarma

Když vám někdo cizí nabídne, že vám půjčí zdarma, zřejmě za tím hledáte nějaký podvod. To ale neplatí u nebankovních půjček, kdy opravdu za první půjčku nic nezaplatíte. Ptáte se, co z toho společnosti mají a jestli nemusíte splňovat nějaké zvláštní podmínky? Podívejme se z blízka na to, jak první půjčka zdarma funguje.

team půjček

První půjčka zdarma od nebankovních společností

První půjčka zdarma je určena novým klientům a narazíte na ni u významných nebankovních společností. Tato bezúročná půjčka má tu výhodu, že ji rychle vyřídíte přes internet a dokládáte maximálně výpis z běžného účtu, kam vám chodí pravidelný příjem, ať už ze zaměstnání nebo od státu. Kolik si půjčíte, tolik skutečně vrátíte. Avšak další půjčky jsou již zpoplatněny.

Několik tisíc korun bez poplatků

Tento mikroúvěr se vyznačuje tím, že můžete zažádat o 5 až 10 tisíc korun na dobu 30 dní. Pokud jej splatíte v dohodnuté době, společnost vám nenaúčtuje ani poplatky, ani úroky. Může se však stát, že vypůjčenou částku nezvládnete včas splatit. V takovém případě si můžete dobu splatnosti prodloužit a vypůjčená částka se vám úročí podle aktuálního sazebníku společnosti.

Proč společnosti nabízejí půjčky zdarma?

I když z první půjčky zdarma nemají poskytovatelé žádné zisky, budují si tím u klientů důvěru. Mohou jim představit svůj nebankovní produkt a získají od nich osobní údaje, které mohou použít pro další marketingové účely a nabídku půjček. Někteří klienti se skutečně na společnost obrátí i s druhou a další půjčkou, jejíž úvěrový rámec se postupně navyšuje až do 20 – 25 tisíc korun.

Jednoduché vyřízení, které zvládnete i vy!

Tuto krátkodobou půjčku zvládnou vyřídit všechny generace. Postup je velmi jednoduchý a rychlý. Na internetu si zvolíte částku a dobu splatnosti a vyplníte základní osobní údaje včetně výše svého příjmu a výdajů. Po odeslání žádosti vás zkontaktuje pracovník společnosti nebo budete vyzváni k doplnění potřebných dokladů a dokumentů. O výsledku budete informováni SMS či operátorem a v případě schválení vám ihned odešlou peníze na účet.

Publikováno: 2.1.2018